نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: کمک کنید خواهشا بیاین تاپیکم التماس میکنم کمکم کنین

3880
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45240
    تشکـر
    82
    تشکر شده 44 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

کمک کنید خواهشا بیاین تاپیکم التماس میکنم کمکم کنین

سلام یک پسر ۲۲ ساله هستم . صدای کاملا دخترونه دارم و اصلا خودم تو این صدا دخالت ندارم و طبیعی این طوریه
    از اوایل کودکیم تمایلات دخترانه داشتم و از وسایل بازی پسران بدم میامد لباس عروس و کفش پاشنه بلند و.... دوست داشتم
    حتی برای سرگرم شدن من درسن کودکیم مادربزرگم به خیاطی درخواست دوخت لباس عروس اندازه من داد و خیاط هم دوخت و من میپوشیدم
    تا تو خونه شیطنت نکنم و از لاک زدن و النگو دست کردن لذت میبردم و انجام میدادم اما فقط تو خونه امکانش بود
    از یه موقعی والدین خشونت به خرج دادن که نباید این لباس هارو بپوشم ومن تمایلات زیادی به این لباس ها داشتم و کم کم حس های زنانه داشتم از مردان خوشم میمود و مایل بودم بغلشون کنم خودم میفهمیدم این یه حس عجیبه اما هنوز نمیدونستم همراه میل جنسیه
    از هر مکان مردان و حرفای مردانه بیزار بودم و هستم و همیشه به جمع خانما نزدیک میشدم
    اما اینا مشکلات من نیست اینا فقط تعریف من از گذشته بود
    من درحال حاضر عاشق مرد همسایمون شدم که ۳۹ سالشه و ایشون هم همین طور روابط خانوادگی داریم و به مرور متوجه تمایلات من شد الان سه ساله باهم رابطه جنسی داریم و همیشه مفعول هستم
    خیلللی دوستش دارم حتی وقتایی که زنش رو میفرسته خونه باباش بدون اطلاع به خانواده میرم خونشون شام و ناهار میپذم وقتی میاد همو بغل میکنیم جوراباشو میشورم شام میارم اونم برام ادکلن یا وسایل جذاب میخره و بعدم تو بغل هم میخوابیم تا دم غروب که دیگه مجبورم برم خونه و لا ناراحتی و بغض میرم
    میخوام باهاش زندگی کنم همیشه بدون محدودیت و حتی حامله بشم ازش
    من برای جراحی و درمان چیکار کنم ؟
    دل تنگم دوستش دارم عاشقانه دارم عذاب میکشم
    ۵ بار از ۱۳ سالگی خودکشی ناموفق داشتم که یبارش ۸ روز آی سی یو بودم
    نه میخوام زنش رو طلاق بده و بیشتر از این کتکش بزنه و باعث شم زندگیشون خراب شه با دوتا بچه نه میتونم با این تمایلات بدون عشقم تو جامعه تنهایی زندگی کنم چطوری عشقم رو از دست بدم چطوری تنها توی شهر زندگی کنم وقتی هیچ کس ندونه چه غصه ای تو دلته وقتی هیچ کس نمیتونه بفهمه دردم چیه..

اینم بگم من توی خونه مورد توجه کسی نبودم و وقتی بچگیم داشت با تمایلات دخترونه شکل میگرفت پدر نامردم تمام ذهنش پسر اولش بود که الان ۲۸ سالشه و اصلا توجهی به من نداشت و تمام وقت با مادر و دو خواهرم بودم بابام فقط با اون حرف میزد و میبردش بیرون اما من انگار نبودم
    کمکم کنید دارم دق مرگ میشم
    من انسانم وباشماها فرقی ندارم احساسات و عشق و علاقه سرم میشه و نمیخوام کسی بهم بد نگاه کنه یه موجود تنها که قلب عاشق داره
    حاضره بمیره و نه باعث عذاب بشه و نه عذاب بکشه

به جون عشقم دارم زجر میکشم

مشاور و روانشناس رفتم خصوصا بعد آخرین خودکشیم خانوادم به زور میبردنم و اصرار میکردن بریم فایده نداشته و نداره از آلپرا زولام بگین تا دارو و هرچی بگین مصرف کردم فایده نداره مسکن من کسی دیگس

بعضی وقتا اونقدر خستم که با یه کلمه حرف مامانم و بابام اونقدر جیغ میزنم و گریه میکنم تا گلوم درد بگیره و نوای گریه نداشته باشم

ما واقعا عاشق همیم توی این ۳ سال یبار ازش بدی ندیدم منو برا دفع شهوت نمیخواد برا خودم میخواد اینکه همو بغل کنیم باهم بحرفیم عشق بورزیم
    بهم صادقانه گفت ۶ ماه اول فقط میخواستم دفع شهوت کنم اما به مرور با دلبریات و لحن حرف زدنت عاشقم کردی میگه زنم تاحالا پاهامو نمالیده خودمم نگفتم بمال تو بدون اینکه بگم از ته دل میمالی و محبت میکنی میگه اینا بهم محبت داده علاقه داده
    لطفا کمکم کنید تهمتم نزنید بجا چیز گفتن بگین اعتماد نداریم تا عکس بچگی هامو با لباس عروس بزارم بگین تا عکس بزارم چقدر النگو پلاستیکی رنگی تو دستم بوده البته قیافمم داد میزنه پسرم
    پس تهمت نزنید
    ویرایش توسط شایاااان : 09-19-2020 در ساعت 04:06 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40068
    تشکـر
    14
    تشکر شده 58 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : کمک کنید خواهشا بیاین تاپیکم التماس میکنم کمکم کنین

سلام دوست عزیز
    درک کردن شرایط شما کمی سخت است. با این همه، من نمونه هایی شبیه شما دیده ام. به نظر من رفتارهای شما در یک قالب دسته بندی نمی شود. برای مثال، اینکه شما پاهای آن فرد را می مالید یا به او محبت می کنید، بخش عمده آن به دلیل کمبود محبتی است که داشته اید و نمی خواهید او را از دست دهید.
    من روانشناس نیستم، اما با توجه به صحبتهای حضرت عالی، شما را از افراد دارای ملال جنسیتی (دارای هویت مبهم جنسیتی یا اختلال جنسیتی) نمی دانم و فکر می کنم در صورتی که تمایلات پسرانه شما که خفته هستند بیدار شود، این مسائل تغییر می کند.
    در نهایت، اگر ممکن است توضیح دهید آیا برای پسر بودن و زندگی پسرانه شاد اقدامی کرده اید یا نه.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما دوست عزیز
    ببینید داشتن این تمایلات نیاز به روند درمانی برای تشخیص گذاری دقیق دارد و با توجه به رفتارهای پر ریسکی که شما دارید مانند ارتباط با هم جنس که متاهل نیز می باشد و همچنین اقدام به خودکشی و... همه این موراد نیاز شما به روند درمانی را بیشتر می کند چون می تواند به مرور برای شما آسیب های بیشتری داشته باشد .
    شما نیاز دارید به هویت با ثباتی برسید که با شرایط بدنی شما هماهنگی دارد و اگر حتی ترنس باشید نیز روند درمانی مورد نیاز را طی کنید و بعد وارد یک رابطه سالم شوید و بازهم رابطه با یک مرد متاهل برای آن آقا خیانت و برای شما آسیب زا می باشد .
    در این مسیر بهتر است به صورت حضوری به روان درمانگر و روان پزشک مراجعه داشته باشید تا بتوانیم با بررسی شرایط شما در این مسیر کمک کنیم تا شرایط بهتری را تجربه کنید و بتوانید تصمیم گیری بهتری داشته باشید شما خودتان نیز بینش دارید که این ارتباط می تواند برای شما در کنار احساسات خوشایندی که دارد آسیب های زیادی نیز داشته باشد و مدت زمان زیادی نیز نمی تواند دوام بیاورد چون زندگی این آقا را نیز تحت تاثیر قرار می دهد پس بهتر است از این روابط برای آرام کردن خودتان استفاده نکنید و اجازه بدهید که روند درمانی شما با روان درمانگر تحلیلی ی شود.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22247100

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45117
    تشکـر
    23
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

موضوع شما برای من سخت است بنابراین نمی توانم به شما راه حل خوبی بدهم
    فقط می توانم به شما بگویم که از خدا کمک بخواهید (اگر واقعاً معتقد هستید)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)